Proje belirli sonuç veya sonuçlara ulaşmak için belirli bir sürede belirli insan kaynağı ile ve bir bütçe ile yapılan işlerdir. Her projenin bu bileşenlere sahip olması gerekmektedir. Birbirlerine bağlı bu bileşenler sonuç olarak bir çerçeve meydana getirir.

Proje genel bir tanım olup içerisinde farklı tipleri barındırır genel ayrımda proje hibe projesi, kredi projesi, yatırım projesi, mimari proje vb. projeleri içerir. Proje Danışmanlık olarak biz bu proje tiplerinden hibe projelerinde faaliyet göstermekteyiz.

Hibe projeleri, başvuru sahibi tarafından hibe veren kuruma geri dönüşümünü içermeyen nakti, ayni yada hizmet desteklerinden oluşur. Kurumsal anlamda biz bu üç tip desteği veren projeleri hazırlamaktayız.

Hibe projeleri kişi yada kurumun kendi istediği projeleri doğrudan içermez, hibe projeleri konusunda yetkili kurumun belirli konuda proje teklif çağrısına çıkmasına muteakip kişi yada kurumun projeleri şekillendirilir. Sonuçta hibe verecek kurum belirli bir konuda belirli bir sürede ve belirli yerde ve sınırları belirli bütçe ile proje sunulmasını talep eder. Kurumun istediği şartlara uygun bir şekilde projeler sunulur.

Genç Grup TKDK 11. Çağrıda 15.455.857.19 TL'lik Projeye İmza Attı.
Genç Grup KKYDP 8. Etapta 5.963.423.46 TL'lik Projeye İmza Attı.