KURUMSAL

2016 Yılında 15 yıllık birikimini Gönen ve Bandırma başta olmak üzere Balıkesir ve çevre illerde hizmet vermek üzere Gönen Merkezli kurulmuştur.

 

Hibe Proje Danışmanlığı, İlaçlama, Pest Kontrol, İş Güvenliği ve Çevre Danışmanlığı konularında ulusal bir tecrübeye sahip olan, Kütahya ve Ankara merkezli bir grup şirketidir. Şirketler Grubumuz sektörde daima yenilikçi yaklaşımlar ile tüm Türkiye’ye hizmet verebilen ender danışmanlık şirketidir.

 

Toplamda yaklaşık 100 kişilik bir teknik personelle bilgi birikimimizi Balıkesir ve Çanakkale bölgesine aktarmak ve firmaların gelişimine katkıda bulunmak misyonuyla Gönen’de kurduğumuz OSGB ve Danışamnlık - Pest Kontrol şirketlerimizle bölgemiz için değer üreteceğiz.

 

“Biz Biriz Sizler İçin Beraberiz” sloganıyla çıktığımız bu yolda henüz bölgede çok yeni olmamıza rağmen samimiyetimize inanan şirketlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Dinamik kadrosuyla bölgemize yeni bir heyecan getiren Marmara Grup her türlü kurumsal danışmanlık hizmetini sunmayı kendisine ilke edinmiş.

 

Biz Biriz Sizler İçin Beraberiz...